Movies
Ratings
28
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
John WickRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0