Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0