Titles you rated
LiveRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0