Movies
Ratings
176
ApocalyptoRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0