Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 0.5
SignRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0