Titles you rated
Sweet DreamRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 3.0
The Whale HunterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
TootsieRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Sugar Glass BottleRated ★ 4.0