Movies
Ratings
33
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0