Series
Ratings
26
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0