Titles you rated
Run with the WindRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
ALL OUT!!Rated ★ 0.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5