Titles you rated
BelieverRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5