Movies
Ratings
235
Taken 2Rated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0