Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0