Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Our MovieRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
- Sorry Not SorryRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5