Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0