Titles you rated
- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5- Legend of Mi YueRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5