Titles you rated
Appleseed AlphaRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Genocidal OrganRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0