Series
Ratings
29
Inspector KooRated ★ 5.0
The ChairRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5