Series
Ratings
11
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- DamoRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.0