Titles you rated
Space ForceRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5