Movies
Ratings
30
Texas Chainsaw 3DRated ★ 5.0
Machete KillsRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Born to DanceRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
FilthRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0