Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0