Titles you rated
Long ShotRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0