Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 1.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5