Movies
Ratings
34
AssassinationRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0