Movies
Ratings
233
MetropolisRated ★ 5.0
Mysterious SkinRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Batman: Under the Red HoodRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
J. EdgarRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 2.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.5
Disco PigsRated ★ 4.0
On the EdgeRated ★ 3.0
Breakfast on PlutoRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5