Movies
Ratings
122
Horror StoriesRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
HaunterRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Fatal FrameRated ★ 3.0
Gnomeo & JulietRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 4.0- Hide N SeekRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
VoiceRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The Great ActorRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
House of the DisappearedRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 3.0