Series
Ratings
68
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
MediumRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0