Titles you rated
Tinker TickerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5