Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0