Titles you rated
The Zen DiaryRated ★ 4.0
The Insect WomanRated ★ 4.5
A Hundred FlowersRated ★ 1.0
The Last BusRated ★ 0.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5- There Is No Lid on the SeaRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 5.0
Mountain CryRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ParksRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5