Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0