Movies
Ratings
466
TenetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
ItRated ★ 0.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0