Movies
Ratings
110
ItRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
QuickRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.0