Series
Ratings
45
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Ichikei's CrowRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Sanada MaruRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0