Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Third Way of LoveRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5