Movies
Ratings
511
HeadhuntersRated ★ 4.0
WarRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 3.5
The WarlordsRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 3.5
Top StarRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Matchstick MenRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.5
Elite SquadRated ★ 3.5