Titles you rated
Demon HunterRated ★ 0.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.5
Attack of the Southern Fried ZombiesRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0