Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
MustangRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 3.5