Series
Ratings
81
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 2.5
Oblivion BatteryRated ★ 4.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 5.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0- Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0