Titles you rated
My WayRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
WildRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5