Titles you rated
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0