Titles you rated
Japan SinksRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 3.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.5
Scary Movie 3Rated ★ 4.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 0.5
PrometheusRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0