Series
Ratings
76
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- The LoverRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0