Movies
Ratings
173
The SwindlersRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0