Titles you rated
StrangerRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5