Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0