Movies
Ratings
96
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0