Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5