Movies
Ratings
138
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0