Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- Gourmet Road Season 2Rated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0